Led Şerit Led

220V Şerit Led Fiyatları ve Çeşitleri

220V Şerit Led

220V Şerit Led

220V Şerit Led neredeyse tüm şerit Led aydınlatma araçlarını kapsamaktadır. Tek çipli, üç çipli, 5 ve 7 çipli şerit Led’lerin tamamına yakını 220 v ile çalışmaktadır. Bu ürünlerin en önemli özellikleri dış mekâna uygun bir şekilde üretilmeleridir. Yani sizlerde ürünü satın aldığınızda iç ve dış alanlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

220 V gerilim kuvveti ile birlikte yaklaşık olarak 100 metre şerit Led’i çalıştırabilirsiniz. Yani burada önemli olan nokta 220 V değil, Şerit Led’in uzunluğu olmaktadır. Şerit Led’lerin genel olarak metresinde 60 adet Led bulunmaktadır. Nadiren dahi olsa karşınıza 30 adet Led bulunan şerit Led’lerde çıkmaktadır.

Şerit Led ürünleri satışı yapan firmamız, isteğinize uygun olarak 5 metre, 10 metre gibi uzunluk ölçülerinde sizlere ürünleri hazır olarak göndermektedir. Fişi de takılan bu ürünler elinize ulaştığında tek yapmanız gereken fişi prize takıp çalıştırmaktır.

220V Şerit Led Fiyatları

Kredi Kartı ile Satın Almak İçin Tıklayınız

220 volt Şerit Led’ler piyasada en çok aranan ve bulunan ürünlerdir. Kimi zaman hortum Led olarak da isimlendirilen bu ürünlerin birbirinden farklı renkleri de mevcuttur. En genel özellikleri:

  • Az enerji harcamaları
  • Farklı renk seçeneklerine sahip olmaları
  • Bir kumanda ile renkler arasında geçiş yaptırılabilmesi
  • Metresinde 30 – 60 adet Led bulunması
  • Aralıklarında bulunan işaretlerden kesildiğinde tekrar kullanıma hazır olması
  • Kolay uzatılabilir ve kısaltılabilir olmasıdır.

220V Şerit Led piyasada silikonlu ve silikonsuz olarak da bulunabilmektedir. Silikonlu modeller açık alanlarda kullanım konusunda içinizin rahat etmesini sağlar. Ancak kapalı alanlarda kullanacağınızdan eminseniz o zaman silikonsuz olanları tercih edebilirsiniz. Silikon yağmur, çamur, toz vb. ürünlerin aydınlatma aracına girmesini engellediği için dış mekânlarda daha çok tercih edilmektedir.

Şerit Led aydınlatma araçları genel olarak işletmelerin vitrinlerinde, yılbaşı ve diğer özel günlerde süsleme amacıyla kullanılır. Oldukça renkli ve hoş görüntülerin elde edildiği bu aydınlatma aracı ile birlikte kısa süre içerisinde evlerinizi, işyerinizi ve parti alanlarınızı dekore edebilirsiniz. Firmamız sizlerin istediği ölçüde bu ürünleri hazırlayarak kısa sürede adresinize kargolar. Ekonomik ve kaliteli ürünler için bizi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bir önceki konumuz olan E14 Led Ampul inceleye bilirsiniz.

Düşüncelerini Paylaş?