Bar Led Kasa Led

Bar Led Kasası ve Profili

Bar Led Kasası

Bar Led Kasası

Bar Led Kasası 1 cm genişliğindeki alüminyum çerçeveden oluşmaktadır. Alüminyum üzerine yerleştirilen çiplerin aydınlatma sağladığı Bar Led’lerde metredeki led sayısı değişkenlik gösterir. Ürünün çeşidine göre değişiklik gösteren bu sayılar 60, 72 adet olarak değerlendirilebilir.

Bar Led’lerin kullanım alanları da oldukça geniştir. Özel bir aydınlatma aracı olan bu led’ler ile birlikte işletme logoları ve vitrinleri şık bir şekilde aydınlatılabilmektedir. Montaj konusunda da kasanın arkasındaki yapışkanlı bant kolay bir montaja müsaade etmektedir. Bar Led’ler piyasada yaygın olarak bulunur ve pek çok farklı özellikte hazır olarak üretilebilir.

Bar Led kasası özellikleri:

  • Ürünün belirli ölçülerde kesilebilmesine olanak tanır.
  • Oldukça dayanıklı malzemelerdir. Aydınlanma esnasında çıkan sıcaklığa yıllarca dayanabilir.
  • Esnektir, eğilip bükülebilir şekilde satılır.
  • Özel üretimler yapılarak istenilen ebatlarda Bar Led satın alınabilir.

Bar Led bu özellikleri sayesinde günümüzde giderek daha da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Led ürünlerin diğer özelliklerini de bünyesinde barındıran bar led’ler trafo güçleri ile de oldukça tasarruf olanağı vermektedir. Bar Led yaklaşık olarak 50.000 saat kadar çalışabilme özelliği sayesinde her geçen gün daha fazla alanda kullanılmaya başlanmıştır.

Bar Led kasasının bir diğer özelliği de açığa çıkan ısıyı emebilmesidir. Bu ısıyı emerek ürünün ısıya maruz kalmasının önüne geçer. Böylelikle içerisindeki led’ler daha uzun ömürlü olacak şekilde hizmet vermeye devam eder.

Bar Led Profili

Kredi Kartı ile Satın Almak İçin Tıklayınız

1 cm genişliğinde bir alüminyum çerçeveye yaklaşık olarak 72 adet led’in yerleştirilmesi sonucunda led kasası üretilir. Yapımında kullanılan alüminyum sayesinde uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilen bar led 12 V gerilim ile çalışmaktadır.

Pek çok çeşidi bulunan Bar Led’ler piyasada en çok 5730 kodu ile satışa sunulmaktadır. Buna göre bu bar led’lerde de metresinde 72 adet çip bulunur. Böylelikle kısa süre içerisinde aydınlatma için montajının yapılmasına olanak tanınırken aynı zamanda güçlü bir şekilde aydınlatma da sağlar. Bar Led’lerin çeşitleri de giderek artış göstermektedir. MS Reklam olarak tüm Bar Led çeşitleri için müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Dilerseniz bir önceki konumuz olan Peri Led Işık Fiyatları ve Çeşitleri inceleye bilirsiniz.

1 Yorum

  • Perde led modelleri çok hoşuma gidiyor. Bu konuda bilgiye erişebileceğim faydalı bir kaynak oluşturmuşsunuz. Sizlere çok teşekkür ederim detaylı ve yararlı bilgileriniz için.

Düşüncelerini Paylaş?