Led Led Tabela Tabela

Döviz Kur Panosu Fiyatları ve Modelleri

döviz kur panosu

Döviz Kur Panosu

Döviz kur panosu, anlık olarak döviz bilgilerini ekrana yansıtan ve sürekli ana bilgisayar ile bağlantılı olan panolardır. Aldığı fiyat bilgisini insanlara doğru bir şekilde aksettirmesi çok önemlidir. Aslında çok önemli bir görevi vardır ve oradaki memurların işinin büyük bölümünü onlar görmektedir. Anlık olarak insanların dövizleri kaça alıp kaça satabileceklerini bu panodan görmeleri mümkündür.

Döviz kurları, özellikle döviz bozum bürolarında son derece önemlidir. Bunların insanlara sürekli olarak duyurulması gerekir. Farklı özelliklere sahip olan bu panolar ile birlikte sizler de aradığınız fırsatlara sahip olabilir ve kur panosu sayesinde hızlı bir şekilde aksiyon alabilirsiniz. Farklı ebatlarda ve cinslerde karşımıza çıkabilir. Bunlar:

  • Döviz ve Kuyumcu Fiyat Panosu

İstenilen ölçü ve ebatlarda üretilen bu modeller genellikle 60 x 150 cm ebatlarında bulunur. İsteğe göre de ölçülendirilebilir. Burada LED ekranlar ile bu işlemlerin yapılması hem elektrik tüketimini azaltmakta hem de sistemin ömrünün uzun olmasını sağlamaktadır. Böylelikle fiyat panosu ile birlikte kolay bir şekilde insanlara doğru bir şekilde kur bilgisi verebilirsiniz.

  • Ülkelere Göre Kur Panosu

Elbette döviz kur panosu söz konusu olduğu zaman ülkelere göre önemli ölçüde bir şeyler elde edilir. Burada dikkat edilmesi gereken şey kur panosunun anlık olarak bilgi verilmesidir. Ülke simgelerinin özel olarak işlendiği bu panolar 10 tane ülkenin para birimini yanlarında ülke ismi ve ülkelere ait bayrakların yer aldığı bir tablo ile insanlara sunar. Gösterişli, havalı ve bir o kadarda basit olması nedeniyle çok tercih edilir. Elbette bunun daha fazla veya daha az ülkeye hitap eden çeşitleri de bulunmaktadır.

  • Altın Fiyat Panosu

Sadece döviz değil aynı zamanda altın fiyatları da insanlar tarafından merak edilir. Uzun ömürlü bir sistem ile LED ürünler sayesinde kurulan altın fiyat panosu ile birlikte sizler de insanlara doğru bilgi aktarımı yapabilirsiniz. Gram, çeyrek, yarım, tam altın fiyatları bu pano sayesinde insanlara net bir şekilde ulaştırılır. Böylelikle sürekli olarak insanların sizlere alım – satım fiyatlarını sorması da gerekmez.

Kredi Kartı ile Satın Almak İçin Tıklayınız

Döviz Kur Panosu Fiyatları

Döviz panosu yapılması oldukça meşakkatlidir. Bunlar sürekli olarak internet üzerinden veya bir sistem üzerinden fiyat çeken cihazlardır. Dolayısı ile tek başına bir program yüklemek olmaz. Bu nedenle normal tabelalara göre fiyatlarında oynaklık söz konusudur.

Döviz kurları tabelası hem ucuz hem de daha sağlam olması nedeniyle LED ürünleri ile birlikte yapılmaktadır. Bu ürünlerden dolayı sizler de istediğiniz zaman kur panosu fiyatlarını alabilirsiniz. Fiyatların değişken olmasından dolayı sizlerin ihtiyacına göre özel üretilecek olan tabelanın fiyatları anında söylenebilmektedir. Fiyatların değişken olmasına neden olan etmenler şunlardır:

  • Ürünün ölçüsü
  • Ürünün özelliği
  • Ürünün dayanımı

Sizlerin isteklerine göre değişen bu etmenlerden dolayı kısa süre içerisinde aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz.

Döviz Panosu Nasıl Satın Alınır?

Firmamızdan döviz kuru panosu almak istiyorsanız eğer sizler de hemen hazır ürünlere bakabilir veya özel olarak sipariş verebilirsiniz. Özel üretimlerde önce fiyat onaylatılır ve ardından ürünün üretimine başlanır. Kısa sürede yapılan bu ürün sonrasında Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizlere ürün kargo ile gönderilir. Böylelikle sizler de aradığınız fırsatlara sahip olabilir ve büronuza, işyerinize hemen bu ürünü tak çalıştır şekilde temin edebilirsiniz. Kaliteli, hızlı, ucuz bir şekilde bu ürünü temin etmek için sizler de hemen firmamız üzerinden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Dilerseniz bir önceki konumuz olan Taksi Tepe Lambası inceleye bilirsiniz.

Yorum Ekle

Düşüncelerini Paylaş?