Led Led Ampul

Flamanlı Led Ampul Ne Demektir? Özellikleri ve Fiyatları

Flamanlı Led Ampul

Flamanlı Led Ampul

Ampuller, günlük yaşantı sırasında varlıklarını hissetmediğimiz ancak en ufak bir problemde önemini rahatlıkla hissettiren nesnelerdir. Led ampullerin kullanıma başlanması itibari ile aydınlatma araçlarında tasarruf dönemi de start almış bulunmaktadır. Flamanlı Led Ampul hem şıklığı hemde tasarrufu düşünen kişiler tarafından en sık tercih edilen ürünlerden bir tanesidir.

Flamanlı ampul, içerisinde bulunan Led yongaların doğrusal olarak dizilmesi sonucunda elde edilmektedir. Akkor filamana benzeyen bu ürünlere flamanlı ampul ismi verilmiştir. A19 ismi ile bilinen bu ampuller, rakibi olan kompakt florasan, akkor halojen Led gibi ürünler ile aynı ismi taşımaktadır.

Flamanlı Led Ampuller genellikle karşımıza avizelerde çıkmaktadır. Normal aydınlatma araçları taşlarda parlama meydana getirmez. Ancak bu ürünler, kamaşma, taşlarda parıltı gibi özellikleri sağladığından dolayı avizelerde sıklıkla karşımıza çıkar.

Flamanlı Led Ampul Özellikleri

Kredi Kartı ile Satın Almak İçin Tıklayınız

Flamanlı ampuller, yeni nesil Led ürünlerinde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. 4 watt gücündeki bir flamanlı ampul, 45 watt gücündeki akkor ampul kadar güç sağlayabilmektedir. Bu durum dahi Led teknolojisinin geldiği noktayı gözler önüne sermektedir.

Flamanlı ampullerin genel olarak özellikler:

  • Rakipsiz ve eşsiz bir parlaklık sağlamaları
  • Üst düzey verime sahip olmaları
  • A++ enerji sınıfında yer almaları
  • Ortama az miktarda sıcaklık vermeleri
  • Rakiplerine oranla devrelerinin veya soğutucularının bulunmaması
  • Az enerji harcamaları olarak gösterilebilir.

Bu ampullerin özellikleri aslında bunlarla sınırlı değildir. 2200k renk sıcaklığında dahi üretilebilmeleri ve paslı görüntüleri ile taa Edison dönemindeki ampullerin görüntüsü dahi elde edilebilmektedir.

Oldukça revaçta bir ürün olan flamanlı ampuller özellikle şu yerlerde sıklıkla kullanılmaktadır:

  • Restoranlar
  • Kafeler
  • Evlerin salonları
  • Ofisler

Bunların dışında daha pek çok farklı alanda flamanlı led ampul kullanımı görülebilmektedir. Led ampullerin en büyük özellikleri arasında bulunan az enerji tüketme ve uzun ömürlü yapıları bu çeşitler içinde son derece geçerlidir. Flamanlı ampullerde öne çıkan en önemli özellik ışık yayılımıdır. Farklı renklerinde elde edilebildiği bu ürünler ile birlikte sizlerde arzuladığınız iç mekân görüntüsüne kavuşabilirsiniz. Soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçerek aradığınız tüm cevapları bulabilirsiniz. Dilerseniz bir önceki konumuz olan Şarjlı Led Ampul inceleye bilirsiniz.

Düşüncelerini Paylaş?