Led Led Tabela

Güzergah Led Tabela Fiyatları ve Nerede Kullanılır?

Güzergah Led Tabela Fiyatları

Güzergah Led Tabela Fiyatları minibüs ve otobüslerde kullanılan önemli bir araçtır. Toplu taşıma araçlarının güzergahlarının yazılması ve yolculara bildirilmesi konusunda oldukça kullanışlıdır. Uzun ömürlü olan bu tabelalar günümüzde pek çok taşıma şirketi tarafından kullanılmaktadır.

Led tabela fiyatları, üretici firma olan bizlerde en uygun seçenekler eşliğinde sizlere sunulmaktadır. Fiyat konusuna geçmeden önce ürün konusunda biraz daha bilgi vermek istiyorum. Bunlar:

  • Tabelalar genellikle taşıma aracı camının sağ alt tarafına konulur.
  • Dışarıdaki yolcular bu tabelaları görür ve nereye ulaşacağını anlar.
  • Gidilecek yer konusunda detaylı bilgilerin verilmesine gerek yoktur. Tek bir nokta ismi sizin için yeterli olacaktır. Mesela Ankara için örnek verilirse “Dikmen” ibaresi veya “Oran” ibaresi size yeterlidir.
  • Sistem içerisinde 12 V veya 24 V elektriği 5 V’ye düşürebilen bir adaptörde bulunmaktadır. Böylelikle az enerji harcar ve aküye ekstra bir yük yüklemez.
  • Tabelanın önünde aydınlatma da bulunmaktadır. Özellikle akşamları çok işe yarayan bu sistem sayesinde tabela yazısı dışarıdan rahat bir şekilde görünür ve okunabilir.

Tabelaların en önemli özelliklerinden bir tanesi de üzerindeki yazının değiştirilebilmesidir. Olası bir yön değişimi sonrasında bu tabelayı atmanız gerekmez. Sizlere gösterilen şekilde üzerindeki yazıyı değiştirmeniz ve sonrasında kullanımına devam etmeniz sağlanmaktadır.

Otobüs Led Tabela Fiyatları

Tabelalar tek bir çeşit değil birden fazla çeşitte bulunur. Bu çeşitler düğme, Led ve uzaktan kumandalı tabelalar olarak bilinmektedir. Haliyle her birisinin fiyatları da değişkenlik göstermektedir.

Led tabelaların fiyatlarını belirleyen bazı faktörler bulunmaktadır. Bunlar:

  • Tabela büyüklüğü
  • İstenilen ek özellikler
  • Tabelanın çeşidi
  • Tabela yapımında kullanılan malzemenin kalitesi

Genel olarak uzun ömürlü bir ürün olan bu tabelalar tozdan ve kirden kolay kolay etkilenmez. Burada önemli olan nokta tabelada sizin ne beklediğinizdir. Bir kontrol kartı, USB bellek gibi bir aparat ile birlikte kullanılabilen bu tabelalar, dilendiği takdirde değişen yazılara da öncülük etmektedir.

Güzergah Tabela Kullanım alanları

Tabelaların kullanımı itibari ile pek çok farklı sektör bulunmaktadır. Tabi ki akla ilk gelen şey dolmuşlardır. Ancak özel otobüsler, şehirler arası yolculuk yapan şirketlerin araçları ve toplu ulaşımda kullanılan tüm araçlarda bu tabelalar kullanılabilmektedir. Hatta rehberlik hizmetleri veren şirketlerde de bu tabelaların kullanımı son derece yaygın bir şekilde gözlenmektedir.

Tabelalarda farklı olarak 5 renk seçeneği bulunmaktadır. En yayın kullanılan renk kırmızı olsa da bunun dışında sarı, mavi, yeşil ve beyaz renkleri de bu tabelalarda kullanılmaktadır. Değişen renkler sonrasında dolmuşlar genelde kırmızı, rehberlik hizmeti veren firmalar genellikle sarı vb. tüm ürünler kullanılmaktadır.

Minübüs Led Tabela Fiyatları

Led tabelalar, günümüzde pek çok işyerinde kullanılmaktadır. Bunların bu denli yaygınlaşmasının arkasında ise çağımızın gereksinimlerinin tamamına yakınını karşılamasıdır. Az enerji tüketimi ile birlikte gözü yormaması bu tabelaların en önemli özelliklerinden bir tanesidir.

Gelişen teknoloji ile birlikte Led tabela sektörü de her geçen zaman diliminde gelişime uğramaktadır. Çift yönlü gösterimin de sergilendiği bu tabelalar, insanların kullanımına son derece uygundur. Kırmızı rengi ile birlikte son derece yaygın bir kullanıma sahip olan tabelalar ile birlikte aradığınız tüm özellikleri bir arada bulacaksınız.

Güzergah Led tabela fiyatları da üretici olan firmamızda Türkiye’nin en uygun seçenekleri ile tarafınıza sunulmaktadır. Tabelaların çeşitleri ve istediğiniz ek özellikleri hesap edildikten sonra kısa süre içerisinde fiyat bilgisi sizlere sunulmaktadır. Onay vermeniz sonrasında ise Türkiye’nin her yerine bu tabelalar ulaştırılmaktadır.

Düşüncelerini Paylaş?