Led Tabela

Güzergah (Otobüs) Led Tabela

güzergah led tabela

Güzergah Led Tabela

Güzergah Tabelası led araçların gelişmesi ile birlikte kullanımı bir hayli yaygınlaşan üründür. Özellikle toplu taşıma araçlarında kullanılan bu ürünler, hem ekonomik hem de uzun ömürlü olmaları nedeniyle bir hayli tercih edilmektedir.

Led tabela olarak üretilen bu panolar, minibüslerin güzergahlarını net bir şekilde yolcuya verebilmektedir. Led Tabela araçlarının minibüslerde de kullanılmasının sebebi ise okunmasının kolay olması ve son derece dikkat çekici ürünler olmasıdır. Her minibüsün camının sağ kenarında bulunan bu ürün, artık yolcular tarafından bilinmekte ve güzergah bilgilerine oradan ulaşabilmektedirler.

Güzergah Tabelası Nedir?

Led Tabela özelliği bulunan tabela, özellikle dolmuş sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Yolcuya gideceği yerin bilgisini veren bu tabela kayan yazı ve diğer değişik formatlarda da üretilebilmektedir. Sistemi sayesinde programlanabilen bir yapı özelliği gösteren tabela ile birlikte sizlerde kısa süre içerisinde istediğiniz bilgileri yolcuya aktarabilirsiniz.

Küçük otobüslerde 12 V, büyük otobüslerde ise 24 V elektrik tüketen tabelalar, her türlü araç için özel olarak tasarlanabilmektedir. Sizlere ulaştığında kontrol paneli ve sistemine istediğiniz yazıyı kolayca yükleyebilirsiniz. Bunun için gereken tüm bilgiler bizim tarafımızdan sizlere ulaştırılmaktadır.

Ana kumanda üzerinden yönlendirilen bir sistem ile uzaktan bağlantılı, kablosuz olarak tüm tabelaları yönetebilirsiniz. Ön, arka ve diğer taraflarda bulunabilen bu tabelaları değiştirmek için tek bir dokunuş sizlere yeterli olacaktır. Kablolu kullanıma da uygun olan bu seçenekler ile birlikte sizlerde son derece rahat bir şekilde istediklerinizi elde edebilirsiniz.

Güzergah Tabelası Özellikleri

Kredi Kartı ile Satın Almak İçin Tıklayınız

Güzergahlarınızı diğer kişilere bildirmek için kullanacağınız tabelaların birtakım özellikleri de bulunmaktadır. Bunları bu başlık içerisinde belirtirsek:

 • 12 V – 24 V elektrik tüketirler.
 • Uzun ömürlüdürler.
 • Bakanın gözünü yormaz, kolayca fark edilir.
 • Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Toplamda 5 renk seçimi yapabilirsiniz.
 • Ana kumanda yardımıyla tüm sistemi kontrol edebilirsiniz. Uzaktan kumandalı, kablosuz olarak kolayca kullanabilirsiniz.
 • Üzerine istediğiniz tüm yazıları yazabilirsiniz.
 • Dokunmatik ve LCD ekran gibi çeşitlerini de bulabilirsiniz.
 • Kurulacak olan sistem sayesinde dilediğiniz kadar otobüsü tek bir noktadan kontrol edebilirsiniz. Bunun için kablo ve aktarma gibi araçlar gerekmemektedir.
 • Dilerseniz hazır grafikleri de kullanabilir, yazılarınıza farklı simgeler ekleyebilirsiniz. Hatta şirketinizin logosunu dahi bu tabelalara ekleyebilirsiniz.

led güzergah tabelası

Güzergah tabelası genel itibari ile bu özelliklere sahiptir. Bunların dışında yaygın bir kullanım ağı ile de karşımıza çıkabilmektedir. Bu kullanım alanlarına da değinecek olursak şunları söyleyebiliriz:

 • Otobüsler
 • Minibüsler
 • Tur şirketleri
 • Şehirlerarası hizmet veren otobüsler

Görüldüğü üzere toplu taşım aracı olarak kullanılan tüm büyük taşıtlarda bu ürün kullanılabilmektedir. Bu ürünün kullanılmasındaki ana amaç yolcuya doğru bilgiyi ulaştırmaktır. Böylelikle zaman kaybının önüne geçildiği gibi herkesi doğru bilgilendirmişte olacaksınız.

Bunların haricinde panonun özelliklerine bakacak olursak bir hafıza sistemi ile karşılaşmaktayız. Ana kartına istediğiniz sayıda güzergah ve şehir, ilçe, mahalle ismi girebilirsiniz. Tüm bunları kumandası sayesinde kullanabilir, istediğiniz zaman bir yazıdan diğerine geçiş sağlayabilirsiniz. Animasyon özelliği ile birlikte sizlerde bu ürünü kullanarak yazılarınıza animasyon özelliği ekleyebilirsiniz.

Led ürünlerin giderek geliştiği bu günümüzde güzergah tabelası kullanımı da bir hayli artmaktadır. Çağımızın gereksinimlerinin tamamını karşılayan bu tabelalar yolculuklarınız sırasında üzerinizden istemediğiniz kadar fazla yük alacaktır. Sizlerde gereken tüm işlemleri yaparak kısa süre içerisinde istediğiniz şekilde bir tabelaya sahip olabilirsiniz. Bizlere ulaştığınızda sizlere standart olarak talep edilen ölçülerdeki hazır tabelaları iletebileceğimiz gibi sizin için özel boyutlarda bir tabela da oluşturabilmekteyiz. Bu aşamadan sonra tek yapmanız gereken üretici firma olarak bizlere ulaşmaktır. Dilerseniz bir önceki konumuz olan Aplikli Led Ampul Nedir?  inceleye bilirsiniz.

1 Yorum

 • Led tabelada en iyi firmalardan bir tanesidir. Bende otobüsüm için bu firmayı tercih ettim. Gönül rahatlığıyla sizde tercih edebilirsiniz. İşlerini güzel ve hızlı yapıyorlar

Düşüncelerini Paylaş?