Led Tabela Tabela

Halı Saha Skorbord Panosu Fiyatları ve Özellikleri

Günümüzde halı saha olmayan il ya da ilçe yoktur. Stadyumda kullanılan skor tahtası sisteminden çok daha küçük üretilen halı tahtası skor tahtası, oyunculara ve daha sonra izleyicilere istenen puanları ve bilgileri aktarmak için kullanılır. Üretim sırasında kullanılan gösterge ve kontrol üniteleri, dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmalıdır.

Halı Saha Skorbord Panosu dış mekanda kullanılacağından, tüm hava şartlarına dayanabilecek malzemeden yapılmış olmalıdır. Skorbord hazırlanırken halının hangi tarafının kullanılacağı ve müşteriye sunulacağı şekilde uygun levha hazırlanır.

Buna ek olarak, siparişinizi tam olarak istediğiniz gibi yerleştirirken kesinlikle kullanacağınız alan detayları halı puan tablosunun doğru bir şekilde üretilmesini sağlayacaktır. Bir halı saha genellikle tellerle çevrili olduğundan, yerden belli bir yükseklikte asılmalıdırlar. Bu 4-5 metre yükseklik için yeterli mesafe olacaktır.

Halı Saha Skorbord hazırlandıktan sonra, halı alanın ortasına ve herkesin göreceği bir alana asılmalıdır. Skorbord hazırlandıktan sonra, kurulum durumun da bilinmesi gerekende şeyler de vardır. Tahta sahaya ancak kablonun arkasına monte edilmelidir, böylece top çarpması olursa skorbord zarar görmez.

İstenilen şirket ölçüsünü üreten kontrol bölümü istediğiniz düzenlemeleri yapmanıza olanak sağlar. Kumandayı kullanırken, sahada hiç oyun yoksa, puan tahtasını kapatmanız önerilir. Ekran kapandığında, saat ve sıcaklık bilgilerini ekranda görüntüleyebilirsiniz.

 

Halı Saha Skorbord Özellikleri Nelerdir?

Kredi Kartı ile Satın Almak İçin Tıklayınız

Oyun başlar başlamaz, size sıcaklık ve zaman bilgisi veren bir ekran tek bir tuşla kapatılır ve kronometre ve oyun puanı olan ekran açılır. Halı Saha Skorbord Panosu Fiyatları da yer alan bilgilerde, takımlar genellikle A ve B harfleriyle toplanır.

Oyun bittiğinde, tamamen yerli üretim olan ve tüm yerli malzemelerin kullanıldığı yerlerde, yer değiştirme düğmesine bastığınızda, normal süre ve sıcaklık göstergeleri görünür. Ekranda ve size kesintisiz hizmet verir.

Ürünü tekrar arayarak tamir etmeyi talep ederek iletişim kurabileceğiniz her türlü problem için en az 2 yıl kullanım garantisi bulunur. Uzun süreli dayanan bir yapıya sahip olup her mevsim de çalışır ve bozulma riski daha az olur. Üzerinde bulunan bilgiler skor, saat ve hava derecesi gibi bilgileri verir bu şekilde halı sahalarda kullanımda olur.

Satmış Olduğumuz Bazı Ürünler

 

Halı Saha Skorbord Çalışma Prensibi Nasıldır?

Ana oyun saati (kronometre) çetele sistemine kurulu dört hanedir. Oyun kurallarına göre iki dakika ve iki hane saniye olmalıdır. Bu oyun saati (kronometre) son 60 saniyede 1/10 dilim gösterecektir. Kronometre basamağı en az 30 cm yüksekliğinde olmalı ve her bir salon noktasından pürüzsüz bir görünüm elde etmek için en az üç sıra LED’li 7 elemana (a-g elementler- segmentler) sahip olmalıdır.

24 saniyelik geri sayım, iki basamaklı bir gösterge ve ana kronometre ile senkronize edilmiş, genellikle iki kağıttan oluşan bir kaşık üzerine monte edilmiş dört basamaklı kronometreli cihazlardır. Skorbord panoları 24 saniyenin sonunda, ses sinyali çetele üzerindeki puan tahtasından farklı bir tonda olacaktır.

İki farklı tonlara sahip olacak ve en zor ve gürültülü koşullarda bile duyulabilecektir. 24 saniye durduğunda, çetele zamanı göstergesi çalışmaya devam edecektir. Böylece iki cihaz birbirinden bağımsız olarak çalışacaktır. 24 saniyelik gösterge, 24 cm rakamlı ve üç satırlı Led’li bir yapı olmalıdır. 24 saniyelik bir cihazda çalışan bir kronometre, ana kronometreye eşittir.

Ana kronometre 24 saniyenin altına düştüğünde, 24 saniye göstergesi hiç çalışmamalı veya ana kronometre ile senkronize olmamalıdır. Oyun süresi değişirse kolayca istenen saniyeye ayarlanmalıdır. Sistem 24 saniyeden başlamalı, kalan saniyeyi göstermek için durmalı ve kalan saniyeden başlamalıdır. Dilerseniz bir önceki konumuz olan Modül Led Trafo Hesaplama içeriğini inceleye bilirsiniz.

4 Yorum

Düşüncelerini Paylaş?