Led Tabela

İkinci El Led Tabela Fiyatları ve Çeşitleri

İkinci El Led Tabela

İkinci El Led Tabela

İkinci el ürünler, ekonomik olarak sıkıntı çeken veya bir ürünü az miktarda kullanmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İkinci el Led tabela ürünleri, günümüzde en çok rağbet gören ürünler arasında bulunmaktadır.

Aydınlatma araçları elektrik tüketimi konusunda yüksek miktarda paya sahiptir. Bir evdeki elektrik tüketiminin %20’sinden fazlasını bu araçlar harcamaktadır. Buna nazaran bu alanda yapılacak olan tasarruflar sayesinde tüketimi önemli miktarda azaltmak mümkündür. Led aydınlatma sistemlerinin bu avantajı tabela özellikleri ile birleştiğinde ortaya harika fırsatlar çıkmaktadır.

Led Tabela Özellikleri:

  • Az enerji tüketirler.
  • Resim, yazı, logo gibi ürünleri tabelada sergileyebilirsiniz.
  • Pek çok farklı renk seçeneklerine sahiptir.
  • Tekrar programlanabilmesi sayesinde farklı işletmelerde de kullanılabilir. İsterseniz kampanyalarınızı güncelleyebilirsiniz.
  • Program kullanımı çok kolaydır. Türkçe ara yüzlü programla istediğiniz yazı ve resimleri kurgulayabilir, bunları tabelada sergileyebilirsiniz.

İkinci El Led Tabela ile birlikte sizlerde daha önceden kullanılmış ancak sizinde işinize yarayacak bir ürüne sahip olabilirsiniz. İşletmelerin müşterilere açılan kapılarından bir tanesi olan led tabelalar, ürünlerinizin satışını kolaylaştırmaktadır. Ayrıca güncel kampanyalarınızı da müşterilere ilan etme konusunda sizlere büyük katkı sağlar.

Led tabelalar, günümüzde giderek yaygınlaşmaktadır. Firmamız tarafından müşterilerine satılan bu ürünler, bir müddet sonra işleri bittiğinde geri alınabilmektedir. Sizlerde hem kaliteli hemde oldukça iyi olan bu ürünleri bizlerden tedarik ederek uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

İkinci El Led Tabela Nereden Satın Alınır?

Kredi Kartı ile Satın Almak İçin Tıklayınız

MS Reklam firması olarak bizlerden ikinci el Led tabela satın alabilirsiniz. Bunun dışında firmamız sahibinden, Letgo gibi online alışveriş sitelerinde de bu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Ürünleri alırken 10 üzerinden 9 dış görünümü özelliğini muhakkak yakalamaktayız.

Kalitesi tartışılmaz olan bu ürünler, gerekli bakımı gördükten sonra normale göre oldukça avantajı fiyatlar ile sizleri beklemektedir. İkinci el ürün satım ve alımını yapan firmamız sizlere bu bakımları tamamlanmış olan ürünleri siz değerli müşterilerine geri ulaştırmaktadır. Böylelikle geri dönüşüm konusuna da büyük katkı sağlayan firmamız, sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sizlerde bu ürünlerden almak ve hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz bir önceki konumuz olan Letgo Led Tabela Fiyatları ve Çeşitleri inceleye bilirsiniz.

Düşüncelerini Paylaş?