Led Ekran

Led Ekran Raket Pano CLP

Led Ekran Raket Pano

Günümüzde insanlar ve teknolojik gelişmeler hızlı bir şekilde ilerlemekte ve her gün yeni çıkan ürünlere bir yenisi daha eklenmektedir. Reklam sektörü ise sürekli kendini yenileyerek ve en çok rağbet gören alan olarak devem etmektedir. İşyeri sahipleri ürünlerini daha cazip hale getirmek ve ürünlerin tanıtımını yapmak için farklı arayışlar içerisine giriyorlar. Bunun için farklı yerlere işyerleri ve ürünleri hakkında reklam afişleri asarlar. Bu reklam afişleri işyerlerinin hem prestijini hem de müşteri potansiyellerini arttırmaktadır. Yapılan reklam çalışmaları içerisinde dikkat çeken bir çalışmada raket pano yani led clp reklam ürünleridir.  Led clp gün içerisinde birçok yerde karşımıza çıkar ve ürün, marka tanıtımında önemli bir paya sahiptir.

Led Clp Nedir?

Standart olan led clp panoların bir diğer ismi raket panodur. Raket panoların hareketli olanlarının ölçüleri farklılık gösterirken standart panoların görsel alan ölçüleri 115x175cm’dir. Led clp yani raket panolar dışarıda çokça karşılaştığımız açık hava reklam pano ürünleridir. Kalabalık şehir içinde ve yoğun trafik alanlarında bile insanlar tarafından kolayca fark edilir. Panolar içerisinde dayanıklı olmaları sebebiyle kuşe kâğıdı kullanılır. Ön ve arka yüzeyi tamamen camlı olan reklam ürünü olan clp’ler dış yüzeyi ise kaliteli alüminyum malzemeler kullanılarak hazırlanır. Işıklı bir şekilde hazırlanan clp’ler gece bile karanlık içerisinde arzu edilen hedef kitle tarafından kolayca fark edilir şekilde düzenlenmiştir.

Led Clp Çeşitleri

Clp’ler kendi arasında ikiye ayrılır. Bunlar hareketli led clp yani raket panodur. Hareketli raket panolar farklı reklam afişleri bulunur. Bu reklam afişleri saniyede ve dakikada değişmektedir. Bu panolar tek taraflı ya da çift taraflı olarak kullanılabilir. Bu panolar reklam posteri adedi her bir yüzde 3 adet olur. Bu ise 3+3 şeklinde olur. Talebe göre istenilen renklerde üretilmektedir. Sabit clp panolar ise bir adet reklam afişi mevcuttur. Poster istenilen an değiştirilebilir. Bu panolar hareketsiz ve sabit bir şekilde yol kenarlarında bulunurlar. Sabit led clp’ler istenilen renk ve kalitede hazırlanırlar. Bu panolarda kaliteli malzemelerden yapılır ve olumsuz hava koşullarından etkilenmezler.

 

Düşüncelerini Paylaş?