Tabela

Led Tabela Kaç Volt?

Led Tabela Kaç Volt

Led Tabela Kaç Volt?
Led tabela çeşitleri p10 paneller ve p10 led paneller olacak şekilde farklı elektrik akımlarına sahiptir. P10 led paneller azami olarak 5 amper akım içermektedir.  Bu nedenle p10 panel içerisinde bulunan 512 adet led’in tamamı en parlak seviyede yanarsa ortalama olarak 25 ile 27 watt arasında elektrik enerjisi tüketecektir.  Bu durum kayan yazı tabelalar için geçerli değildir.

Kayan yazı tabelalar ortalama olarak bu değerlerin bir ya da 2 derece daha altında elektrik tüketimine sahiptir.  Daha küçük çaplı ve standart olan kayar yazı led tabela çeşitleri diğer büyük çeşitleri oranla daha az enerji tüketir.  Bu enerji ortalama 2 ila 3 amper civarındadır.

Kredi Kartı ile Satın Almak İçin Tıklayınız

P10 Led Panel Ürünlerimizden Bazıları

Led Tabelalar Kaç Santim Olarak Üretilir?
LED tabela çeşitleri 16 ile 32 santim arasında değişen paneller şeklinde satılmaktadır.  İsteğe bağlı olarak bu paneller birbirleri ile birleştirilerek daha büyük platformlar oluşturulabilmektedir.  Kayan yazı platformları için standart olarak uygulanan Led tabela çeşitleri çok fazla elektrik tüketmez.

Led Tabela

Düz zemin üzerine reklam panolarında ise istenilen tüm LED tabela çeşitleri bir araya getirilerek enerji akımı da sağlanması durumunda dilenen büyüklüğe ulaştırılabilir.  Tüm led tabelaları her türlü hava koşullarına uygun olacak şekilde imal edilmiş bir sıvı ile kaplıdır.  Darbeye dayanıklı olmadıklarından dolayı pikseller de ölüme durumu söz konusu olabilir.  Bu durumda led panellerin değiştirilmesi gerekmektedir.

Düşüncelerini Paylaş?