Kasa Kontrol Kartı Led Tabela Panel Trafo

Led Tabela Malzemeleri

Led Tabela Malzemeleri

Led Tabela Malzemeleri

Her türlü led aydınlatma aracını yapmak için kullanılabilmektedir. Bu araçlar içerisinde güç kaynağı, Led panel, Led kontrol kartı, kasa ve bir takım aksesuarlar bulunmaktadır. Bunlara ek olarak trafoda dâhil edilebilir.

Led tabelası malzemeleri ile istediğiniz bir led sistemini kendiniz oluşturabilirsiniz. MS Reklam olarak bizlerden de bu malzemeleri tedarik edebilirsiniz. Led aydınlatma araçlarında kullanılan malzemeler:

Kredi Kartı ile Satın Almak İçin Tıklayınız

Led Tabela Malzemesi

Led Tabela Malzemesi

  • Güç Kaynağı

Led tabelalar genellikle 12 V ile çalışmaktadır. 5 V ile çalışan çeşitleri de bulunsa da 12 V bir adaptör işinizi görecek kapasitededir. Güç kaynağı ile birlikte aydınlatma sisteminin ihtiyaç duyacağı enerji elde edilmektedir. Güç kaynakları hazır bir şekilde sisteme monte edilecek şekilde satılır.

  • Led Panel

Standart bir kayan yazılı panel yaptırmanız gerektiğinde P10 Led paneller yaygın olarak kullanılır. Ancak standardın dışına çıktığınızda bu panellerin değiştiğini gözlemlersiniz. Led Tabela malzemeleri fiyatları bakımından Led paneller ortalama bir yer kaplamaktadır diyebiliriz.

Led Tabela Malzeleri Fiyatları

Led Tabela Malzeleri Fiyatları

  • Kontrol Kartı

Kontrol kartları, panellerin sağlıklı bir şekilde çalışması için gereken karttır. Tek renkli panellerde kırmızı, beyaz ve mavi gibi farklı renk çeşitleri de içerisinde mevcuttur. Kontrol kartları, led’i kontrol etmenizi, ışığını açıp kısmanızı veya bir takım animasyonlar yüklemenizi sağlamaktadır.

  • Kasa

Led kasası en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden bir tanesidir. Sonuç olarak tüm led sistemi bu kasalar üzerine monte edilmektedir. Piyasada bulunan kasaların %90’ı alüminyumdan yapılmıştır. Esnek bir şekilde kullanılabilen led’lerde kasalarda önemli bir yer kaplar.

  • Aksesuarlar

Led tabela yapımında kullanılan malzemelerin birleştirilmesi, montaj edilmesi için gereken malzemelerin tamamıdır. Bağlantılar için veri kablosu, elektrik kablosu ve panel birleştirme parçaları gibi farklı malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır.

  • Trafo

Led tabela malzemeleri arasında trafo önemli bir yer kaplamaktadır. Trafolar, kurulan sistemin çalışmasını sağlar. Sisteme enerji veren bu yapılar, aydınlatma araçlarının uzun süreli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Trafo kullanımları itibari ile şebekeden gelen dalgalı enerjiyi sabit bir şekilde sisteme aktarmaktadır. Böylelikle sistem aynı elektrik gücü ile rahat bir şekilde çalışır.

1 Yorum

Düşüncelerini Paylaş?