Led Tabela Panel

Led Tabela Ne Kadar Elektrik Harcar?

Led Tabela Ne Kadar Elektrik Harcar

Led tabelalar kullanılacak yere göre farklı elektrik harcamaları gerçekleştirir. Her bir led panel azami olarak 5 amper akım içermektedir. Yani p10 panelde bulunan 512 adet led’in tamamen parlak seviyede yanması durumunda ortalama olarak 25 watt elektrik enerjisi tüketebilmektedir. Fakat kayan yazı tabela uygulamalarında ortalama olarak bu değerler 2 ile 3 amper arasında değişkenlik gösterir. Aynı zamanda Led Tabela çeşitleri içerisinde farklılık gösteren elektrik harcamaları yine kullanılacak alana göre ve parlaklığım azaltılıp arttırılmasına bağlı olacak şekilde de değişir.

Kredi Kartı ile Satın Almak İçin Tıklayınız

P10 Led Panel Ürünlerimizden Bazıları

 

Led Tabela Panelleri Nerelerde Kullanılır?

İç ya da dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek olan Led tabela panelleri düz zeminlerde ya da kayan yazı şeklinde de kişinin ihtiyacına göre tercih edilen özel ürünlerdir. Uzun seneler boyunca herhangi bir sorun çıkartmadan kullanabileceğiniz led panel ürünleri her türlü hava koşullarına uygun olacak şekilde kendilerini koruyabilmesi adına özel bir sıvı ile kaplanmaktadır.
Aynı zamanda tüm led tabela çeşitleri birbirlerine bağlanabilmesi için özel olarak tasarlanan klipsler ile geçmeli olarak istenilen boyutta küçültülüp büyültülebilmektedir.

Bu durum aynı zamanda led tabelanın ne kadar fazla elektrik harcayacağı konusunda da farklılık göstereceğinin belirtisidir. Led tabela satın almadan önce kullanım yeri doğru olarak belirlenmeli aynı zamanda ihtiyacı tam olarak karşılık verecek ürünler tercih edilmelidir. Led tabela çeşitleri 16 cm ile 32 cm arasında değişen boyutlara sahiptir. Dilerseniz bir önceki konumuz olan Led Tabela Kaç Watt Çeker? içeriğini inceleye bilirsiniz.

Led Tabela Elektrik Tüketimi

2 Yorum

Düşüncelerini Paylaş?