Led

Meteor Led Nedir? Uygulama Alanları Nelerdir?

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu karşılıklı güvene dayalı bir anlayışla bu sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.  LED süsleme uygulandığı alanda gören herkesin beğenisini kazanan bir süsleme çeşididir. LED süsleme müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. LED süsleme mağazalarda, alışveriş merkezlerinde cadde veya meydanlarda yani genellikle büyük toplulukların olduğu alanlarda yapılmaktadır. Özellikle yılbaşında tercih edilen aydınlatmalar kullanıldığı ortama renk katan objelerdir. Biz bunları göz önünde bulundurarak tasarımda ve montajda çalışan işinde uzman ekibimizle sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Tasarımlarımızı özgün ve son teknoloji ile yapıyoruz. Tasarım aşaması tamamlanan ürünler sizin onayınıza sunulduktan sonra montaj ekibimiz tarafından hassasiyet ile uygulanacak alana montaj edilir. Işıklı aydınlatmalar çok çeşitlilik gösterir. Yılbaşı LED çeşitlerinden olan Meteor Led tercih gören süsleme yöntemlerinden birisidir.

Yılbaşı LED Çeşitleri:

  • Saçak LED
  • Perde LED
  • İp LED
  • Meteor LED
  • Pilli LED
  • Ağ LED olarak sınıflandırılabilir.

Firmamız LED aydınlatma da kendini kanıtlamış, müşterilerine hesaplı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Süsleme yapılacak yerin fizibilitesi nasıl bir süsleme yapılacağı bu işte uzman ekibimiz tarafından müşteri talepleri de göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Otel süslemeleri, mağaza süslemeleri,  cadde ve sokak süslemeleri, ağaç süslemeleri, alışveriş merkezi süslemeleri, bahçe süslemeleri,  düğün ve her çeşit organizasyon süslemeleri, yalı villa bina gibi yapı süslemelerinde tercih ettiğimiz yöntemlerden bir tanesi de Meteor Led süsleme sidir. Görsel olarak uygulandığı açık alanlarda oldukça şık ve estetik görünüme sahiptir. Farkınızı ortaya koymak istiyorsanız seçebileceğiniz bir aydınlatma çeşididir. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen meteor LED su geçirmeme özelliğine sahiptir. Renkli veya beyaz seçenekleri bulunmaktadır. Birçok firma LED aydınlatma uygulamasını yapmaktadır. Ama burada önemli olan sizi anlayan aynı dili konuştuğunuz insanlar ile iş yapmaktır. Biz müşterilerimizin söylediklerini dikkate alıp onların istekleri doğrultusunda çalışıyoruz.  Siz talep edin biz sizin için mekanınızda uygulanabilecek en şık ve kaliteli ışıklandırmayı size sunalım.

Meteor LED Uygulama Alanları

Alışveriş Merkezi ve Mağaza Süsleme; son yıllarda özel günlerde alışveriş merkezi süslemek kaçınılmaz bir durum haline gelmiştir. Alışveriş merkezleri insanların boş vakitlerini geçirdiği, uzun saatlerini harcadığı mekânlardır. Özel günlerde mekânı daha cazip hale getirmek için yapılan süslemelerde daha çok led ışıklandırmasını tercih etmemizin nedeni LED ışıkların mekânı daha canlı ve ışıltılı göstermesidir. Dikkat ettiğimiz en önemli konulardan birisi kullanılacak led süslemesinin kalitesidir. Kullanılan kalitesiz süsleme istemeyeceğimiz sorunlara yol açabilir. Mağaza vitrinlerini sizin talepleriniz doğrultusunda dikkat çekici şık hale getiriyoruz.

Cadde Ve Sokak Süslemeleri; ramazan ayı ve yılbaşının olmazsa olmazıdır diyebiliriz. Süsleme yapılmadan önce müşterimize hangi çeşit süslemeleri uygulayacağımızı anlatıp onay aldıktan sonra süsleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Çünkü biz sizin fikirlerinizi önemsiyoruz.

Bahçe ve Ağaç Süslemeleri; işi aldıktan sonra ilk iş olarak bir tema oluşturuyoruz. Bahçe ve ağacın nasıl süsleneceğini hangi çeşit süsleme uygulanacağını size bir sunumla anlattıktan sonra onayladığınız şekilde süslemeyi yapıyoruz.

Düğün ve Diğer Organizasyon Süslemeleri; bu tarz organizasyonlar içerisinde birçok detay barındırmaktadır. Akılda kalıcı bir gün yaşamak istiyorsanız vazgeçilmez unsurlardan birisi ortamdaki aydınlatma yöntemleridir. Meteor Led ile süslenen mekanlar çok şık ve akılda kalıcı olacaktır. Size unutulmaz bir gün yaşamayı vadediyoruz.

Otel ve Bina Süslemeleri; otel ve binaların dış süslemesinde kullandığımız yöntemlerden biri olan Meteor Led yöntemi ile mekanınızın göz alıcı ve canlı görünmesini sağlıyoruz. Eğer bizi tercih ederseniz firmamız işinde uzman deneyimli ekibi,  geniş LED süsleme seçenekleri ile size hizmet vermenin mutluluğunu yaşayacaktır.

Düşüncelerini Paylaş?