Led Panel

P10 Led Panel Kaç Amper Çeker?

P10 Led Panel Kaç Amper Çeker

P10 Led Panel Kaç Amper Çeker?

P10 Led paneller, kayan yazı gibi şirketlerin reklamlarını yaptıkları, ürünlerini tanıttıkları tabelalarda kullanılır. Standart bir ürün olarak boyutları 32 x 160 şeklinde olur. Özel üretim istendiği taktirde bu yazının standartların dışına çıkılabilmektedir. Kaç adet kullanacağınıza bağlı olarak P10 Led panel kaç amper çeker sorusunun cevabını bilmelisiniz. Aksi halde trafo gücünüz bu panelleri kaldırmayabilir.

Bünyesinde toplamda 512 adet Led bulunan bu ürün, full olarak yandığında ortalama 5 Amper çekmektedir ve etkili bir şekilde reklamların yapılmasını sağlar. Dükkanların vitrin kısımlarına veya açık havada herkesin görebilecekleri bir yere monte edilir. Avantajları da bir o kadar fazladır.

  • Müşterinin tanıtımınıza odaklanmasını sağlar.
  • Dışarıdan gören kişilerin ne kadar doğru ve kaliteli bir iş yaptığınızı görmesini sağlar.
  • Tanıtımlarınızın maliyetini düşürür.
  • Tekrar programlanabilme özelliği sayesinde tek bir yazıya odaklanıp kalmanızı sağlamaz. Dönem içerisinde reklamlarınızı değiştirebilirsiniz.
  • Müşterilerin dikkatini çeker ve görsel olarak camekân ile uyumlu olur.
  • Spor sahalarında kullanıldığında dakika, skor vb. bilgileri de vermektedir.

Bu özellikleri ile ön plana çıkan p10 Led paneller, küçük işletmeler için oldukça değerli bir üründür. Bu ürünler sayesinde kısa sürede satışlarınızı arttırabilir, etkili bir şekilde tanıtım yapabilirsiniz. Yeri geldiğinde bu paneller ile duyurularınızı dahi yapabilirsiniz. Dilersenizbir önceki konumuz olan 50 Watt Led Projektör Kaç Amper Çeker? makalemizi okuya bilirsiniz.

P10 Led Panel Kaç Amper Çeker?

Hesaplama yönteminde 1 adet panelin 5 amper akım çektiği hesap edilir. Ancak ortalama olarak alacağınız bir trafo minimum 60 amper olması tavsiye edilir. Böylelikle ürünü düzgün bir şekilde çalıştırabilir, müşterilerinizin dikkatini çektiğini keyifle izleyebilirsiniz.

P10 Led Paneller kullanım alanları itibari ile de oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Kullanım alanları araştırıldığında karşımıza;

  • Küçük işletmeler
  • Spor sahaları
  • Stadyumlar
  • Konserler çıkar.

Bu yönde yapılan kullanımların akabinde herkese duyuru yapılabilir. Mesela maçın skorunu, kalan dakikayı, konserde yapılacak olan duyuruları vb. pek çok konuda insanlara yardımcı olmaktadır. P10 Led panel kaç amper çeker sorusunu cevapladığımız bu yazımızda daha fazla detaylı bilgi almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız, gerektiğinde standartların dışında da üretim yapmakta ve müşteri memnuniyeti en ön planda tutmaktadır.

Düşüncelerini Paylaş?