Panel

P10 Led Panel Nedir?

P10 Led Panel Nedir

P10 Led Panel Nedir?
P10 led panel tabela yapımında kullanılan ya da kayan yazı olarak da kullanılan platformlarda boyutları değişkenlik gösteren ürünlerdir.  Boyutları genellikle genişlik olarak 32 santim yükseklik olarak da 16 santim olarak belirlenmiştir.

Genellikle televizyonların ekranlarında, telefonlarda ya da her türlü led panel ışıklandırmaları içerisinde yer alan P10 led panel çeşitleri,  yıkamaya ya da temizlenmeye ihtiyaç duymadan uzun seneler boyunca kullanılabilen ürünlerdir.  Aynı zamanda bu ürünler kendi içerisinde bulundurmuş olduğu ışıklandırmalar sayesinde farklı renkleri ya da farklı yazı tipleri neden karşılayabilecek şekilde üretilmişlerdir.

Kredi Kartı ile Satın Almak İçin Tıklayınız

Panel Çeşitleri Nelerdir?
p10 led panel çeşitleri arasında yer alan ürünler kullanılacak yere göre değişir.  Genellikle birbirlerine monte edilerek özel aparatları sayesinde düz bir zemin oluşturmayı amaçlayan bu çeşitler,  aynı zamanda büyük platformlarda da rahatlıkla kullanılabilen özel ürünlerdir.

Paneller belirli hızla akan yazıların şeklinin bozulmadan yansıtılabilmesini sağlar.  aynı zamanda led televizyonlarda da kullanılan P10 led panel  modelleri,  özel üretim olarak da farklı boyutlarda ya da genişlikte üretilebilmektedir.

P10 Led Panel Ürünlerimizden Bazıları

P10 Led Panel Kullanım Yerleri Neresidir?
Bu tür paneller dijital imsakiyelerde  ya da açık hava reklamcılığında  sıklıkla karşımıza çıkan aynı zamanda görsel şov oluşturan ürünler olmaktadır.  Bu nedenle her türlü reklamda ya da  ekranlarda rahatlıkla kullanılabilecek ürünler içerisinde yer alır.  Bu ürünler özel bir bakıma ihtiyaç duymaz aynı zamanda içerisinde bulunan piksellerin ölmesi durumunda değiştirilmesi gerekmektedir.

Düşüncelerini Paylaş?