Led

Perde Led Fiyatları ve Çeşitleri

Perde Led

Perde Led

Perde Led ışık iç ve dış mekan süslemelerinde kullanılan bir aydınlatma çeşididir. Farklı renklerdeki led’lerin bir araya gelerek oluşturduğu bu aydınlatma sisteminde göze hoş gelen bir ambiyans elde edilir. Gözü yormayan bu ışıklar, uzun süre boyunca iç ve dış mekânı süsleyebilir.

Farklı ölçülerde bulunan bu Led aydınlatma çeşidi piyasada en çok şu ebatlarda satılmaktadır.

  • 2 – 4 metre genişlik
  • 1 – 9 metre arasında yükseklik seçeneği

Ürünlerde bulunan ekleme özelliği ile isterseniz genişliğini isterseniz uzunluğunu arttırmanız mümkündür. Genellikle yılbaşı kutlamalarında karşımıza çıkan bu aydınlatma araçları ile birlikte ev ve işyerlerinizin görüntüsünü oldukça dekoratif bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Perde Led Işıklar

Kredi Kartı ile Satın Almak İçin Tıklayınız

Bu aydınlatma aracına perde denilmesinin amacı birkaç tanesi birleştiğinde ortaya bir perde gibi ışıklı bir yapı sunmasından kaynaklıdır. Farklı renklerde içerisinde barındığında gökkuşağı gibi rengârenk bir desen elde etmek mümkündür. Bu ışık seçeneklerinde elde edilebilecek olan renkler:

  • Beyaz
  • Gün ışığı
  • Kırmızı
  • Mavi

Bu renklerin diğer çeşitleri de kullanılabilir olsa da piyasada direkt hazır olarak bulunan ürünler bunlardır. Diğer bir taraftan bakıldığında led aydınlatma araçlarının içerisinde 1800 adete kadar Led bulunması söz konusudur. Kısaca 2 x 9 bir Led aydınlatma aracında toplamda 1800 Led bulunduğunu söyleyebiliriz. Oldukça renkli görüntülerin oluşmasına neden olan led’in bu çeşidi, farklı özelliklerde de bulunabilir. Buna göre:

  • 2 x 9 aydınlatma aracı içerisinde 1800 adet Led bulunmaktadır.
  • 2 x 1 aydınlatma aracı içerisinde ise 200 adet Led bulunmaktadır.

Piyasada ise yaygın olarak bulunan perde led 2×2 modeli vardır. Bu model içerisinde de 400 tane led bulunmakta ve işyerlerinin açık hava aydınlatmaları için kullanılmaktadır. En çok karşımıza yine AVM’lerde kullanılan led’ler çıkmaktadır. AVM’lerin özel günlerinde dış cephelerinde kullanılan bu süsler oldukça renkli görüntülerin oluşmasına aracılık etmektedir. İçerisinde bulunan led’i özel üretim vasıtası ile azaltmak veya arttırmakta mümkün olabilmektedir. Sizlerde led çeşitlerinden perde hakkında merak ettiğiniz sorular için bizlere web sitemiz üzerinden ulaşarak cevaplarına vakıf olabilirsiniz.

Düşüncelerini Paylaş?