Led Led Ampul

Rustik Led Ampul Fiyatları ve Çeşitleri

rustik led ampul

Rustik Led Ampul

Rustik Led Ampul, iç mekânlar için tasarlanmış ve dekoratif özelliği ön planda bulunan ampul çeşididir. Rakiplerine göre en önemli farkı ampul içerisinde yer alan flamanın şekillendirilmesidir. Şık tasarımları ile görenleri kendisine hayran bırakır.

Pek çok farklı renk seçeneği bulunan Rustik Led ampullerde gün ışığı rengi en çok tercih edilen modeldir. İçeride sıcak bir atmosfer oluşturmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bu ampulün özel olarak kullanıldığı işletmelerde bulunmaktadır. Bunlar:

  • Bar
  • Kafe
  • Restoran
  • Evler

Bu alanlarda sıcak bir ortam oluşturmak, harika atmosferleri bir araya getirmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla kullanılır.

Rustik Led Ampul Modelleri

Kredi Kartı ile Satın Almak İçin Tıklayınız

Rustik Led ampul aydınlatır mı diye merak eden pek çok kişi bulunmaktadır. Yani aydınlatma konusunda oldukça iyi olan bu ampullerin farklı modelleri de mevcuttur. Değişen modellerde göze çarpan en önemli detay içlerinde bulunan flamanlardır. Bu flamalarla:

  • Geometrik desenler
  • Yıldız desenler
  • Kalp desenler
  • Özel süslemeler yapılabilir.

Ev ve işyerinizde yaptığınız değişiklikler ile modern bir görünüm kazanmak herkesin en büyük hayalidir. Bu ampul ise aydınlık olan ortamlarda dahi arzuladığınız görünümü kazanmanızı sağlamaktadır.

Bu ampuller klasik ampullerin bilinen şeklinden çok daha farklı şekillerde de karşımıza çıkabilmektedir. Mesela; küre biçimli ampuller ile normalden daha büyük ve farklı orantılara sahip ampuller bu çeşitlerden sadece birkaçıdır.

İç tasarım ile ampul, avize gibi dekoratif bir ürünü birleştirmek istiyorsanız aradığınız ürün kesinlikle Rustik Led Ampul olacaktır. Piyasada genellikle sarı renkli olanları mevcut olsa da gün ışığı ve beyaz ışık gibi modellerine de ulaşmanız mümkündür.

Led Ampul Fiyatları

rustik led ampul fiyatları

Led ampul fiyatları seçeceğiniz tarza göre değişkenlik göstermektedir. Enerji tüketimi bakımından Led sınıfında bulunan ve oldukça az enerji tüketen bu ürünlerin ömrü de oldukça uzundur. Bu avantajları ele alındığında oldukça ekonomik fiyatlara sahip bir ampul çeşidi olduğunu da söyleyebiliriz.

Özellikleri bakımından oldukça farklı olan Rustik ampuller, bulunduğu ortama bambaşka bir havada katmaktadır. Sizlerde böyle bir ampul almak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, istediğiniz şeklin olup olmadığını hemen öğrenebilirsiniz. Dilerseniz bir önceki konumuz olan Sahibinden Led Tabela Fiyatları ve Çeşitleri inceleye bilirsiniz.

Düşüncelerini Paylaş?