Led Led Ampul

Şarjlı Led Ampul Fiyatları ve Çeşitleri

Şarjlı Led Ampul

Şarjlı Led Ampul

Şarjlı Led Ampul elektrik kesintilerine karşı hayatınızı güvenceye alan bir aydınlatma çeşididir. Elektrik kesintisi karşısında elektriksiz kalmak istemiyorsanız eğer sizlerde bu ürünlerden satın alarak kesilmelere karşı tedbir alabilirsiniz.

Günümüzde farklı nedenlerden dolayı elektrik kesintileri olabilmektedir. Bu ampuller ise elektrik kesildiği anda devreye girmektedir. Farklı özellikleri bulunan ampullerin bu özelliklerini maddelersek şunları söyleyebiliriz:

  • Elektrik kesildiğinde devreye girerek tam 5 saatlik bir aydınlatma sağlar.
  • Elektrik varken normal ampuller gibi çalışır ve hiçbir farkı yoktur.
  • Kullanımı ve montajı oldukça kolaydır.
  • SMD Led olarak bilinen çeşitlerinde 5 – 7 – 9 – 20 Watt gücünde çeşitleri mevcuttur.
  • Kendinden bataryalı olmaları nedeniyle diğer ampul çeşitlerinden ayrılırlar.
  • Şarjlı Led Ampul sarı ışık, gün ışığı gibi farklı renklerde bulunabilmektedir.

Tüm bu özellikleri ile dikkat çeken ürünün çalışma prensibi de son derece basittir. İçerisinde bulunan sensörler vasıtası ile elektriğin güç düğmesinden mi yoksa kesintiden dolayı mı gittiğini hemen algılıyor. Eğer kesinti kaynaklı gitmiş ise sönmeden yanmaya devam ediyor. Aksi halde sönerek normal bir ampul gibi çalışmaya devam ediyor.

Bu ampullerin takılı olduğu evlerinizde elektriğin kesildiğini dahi anlamakta zorluk çekersiniz. Her daim aydınlık kalacak olan bu evlerde önemli olan nokta elektriğin kesilmesinden sonra başlıyor. Çünkü bu aydınlatma araçları hiçbir şekilde git gel yapmadan aynı tempoda çalışmaya devam ediyor.

Şarjlı Led Ampul Hayat Kurtarır

Kredi Kartı ile Satın Almak İçin Tıklayınız

Ülkemizde kimi insanlar karanlıktan korkmaktadır. Aslında bu konuda da oldukça haklılar. Çünkü elektrikler kesildiğinde ortamı kaplayan karanlıkla sakatlanan, düşen, ciddi problemler ile karşılaşan pek çok kişi bulunmaktadır. İşte bu ampul ile birlikte elektrikler gittiğinde mum, fener gibi araçları aramanıza gerek kalmıyor. Oldukça kullanışlı olan bu ürün, elektrikler kesildiğinde sizin aklınıza geliyor ve diğer normal zamanlarda rakipleri ile olan farkı hiçbir zaman hissettirmiyor.

Şarjlı ampuller konusunda son olarak oldukça enerji tasarruflu ve ışık kapasitesi yüksek ürünler olduğunun altını çizmek istiyoruz. Bunun dışında merak ettikleriniz, teknik özellikleri hakkında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız siparişlerinizi kısa süre içerisinde paketleyerek kargoya vermektedir. Dilerseniz bir önceki konumuz olan Edison Led Ampul inceleye bilirsiniz.

Düşüncelerini Paylaş?