Led Wallwasher

Wallwasher Aydınlatma ve Mesafe Hesaplaması

Wallwasher

Wallwasher Hesaplama

Duvar boyama, duvar yıkama gibi farklı terimler ile tanımlanan Wallwasher Led sistemleri çok büyük çaplı binalara dışardan bakıldığında daha estetik ve modern kimlik katan bir tür aydınlatma sistemleridir. Ayrıca enerji verimliliği koşulunu da fazlası ile karşılayan Wallwasher Led hesaplamaların da bazı faktörler ele alınmaktadır.
 Walwasher Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Dış cephe aydınlatma sistemleri arasında yer alan duvar boyama ya da Wallwasher Led sistemlerinin hesaplaması yapılırken;

  • Aydınlatma gücü,
  • İhtiyaç duyulan wallwasher uzunluğu
  • Wallwasher Led sistemlerinin kullanılacağı süre
  • Wallwasher Led kullanım şartları
  • Wallwasher Led yapılacak binanın mimarisi özellikleri ve büyüklüğü
  • Kurumsal binalarda binanın sektörel duruşu
  • Gibi faktörler göz önünde bulundurularak wallwasher hesaplaması yapılmaktadır.

Wlawasher Led sistemleri firma ve makinaların sektörel duruşunu ve kimliğini simgeleyen bina ve yapıların dış cephesine estetik ve modern bir görünüm katan Wallwasher Led sistemleri kurulumu yapılmadan önce yapılacak bölüm için mekân keşfi yapılması gerekmektedir.

Kredi Kartı ile Satın Almak İçin Tıklayınız

Duvar yıkama sistemi yapılacak binanın dış cephe büyüklüğü ile ihtiyaç duyulan aydınlatma kapasitesi de Wallwasher Hesaplamasına üzerinden önemli rolü bulunuyor. Wallwasher Led sistemleri klasik aydınlatma armatörlerine ve benzeri ürünlerine göre %60 enerji sağladığından dolayı hem sistemde kullanılan led lambaların ömrü uzun oluyor hem de maliyetleri en aza iniyor.

 Wallwasher Led Tekniği
Çoğunlukla tarihi, kamusal ve özel yapılarda tercih edilen Wallwasher Led Aydınlatma Hesaplama tekniği inşaat ve yapı sektörünün hareketlenmesi ile muhteşem bir seçenek olmaktadır. Binaların dış cephe süslemelerinde sade fakat etkileyici bir yöntem olan Wallwasher Led uygulamaları binanın dışına zarar vermeden yıkamadan ve dökmeden yapılan bir tür aydınlatma tekniğidir.

Farklı ver dikkat çekici desenler ile aydınlatma sitemi oluşturulan Wallwasher projelerinde binanın mimarisine ve sektörel duruşuna uygun modeller ve renkler yapılmaktadır.

 Wallwasher Led İçin Kaç Watt Gereklidir?
Wallwasher Led için gerekli olan Watt gücü ihtiyaç duyulan ışığın gücüne göre değişkenlik gösteriyor. Ama genelde 10 ile 40 Watt arası ışık gücü bir Wallwasher Led çalışabilmesi için yeterli oluyor. Aynı zamanda binanın boyutu Wallwasher uzunluğu ve nasıl bir sistem istendiği de Watt değeri üzerinde etkili oluyor.

Düşüncelerini Paylaş?