Led Wallwasher

 Wallwasher Led Tamiri ve Avantajları

 Wallwasher Led Tamiri

Herhangi bir bakım gerektirmeyen ve arızalandığında tamiri de mümkün olan Wallwasher dilimize İngilizceden gelmiştir. Türkçe de ise duvar yıkamama ya da duvar boyama gibi farklı anlamlara gelen Wallwasher binanın dış cephe duvarının bir bölümüne yapılan bir tür Led teknolojisidir.

Binalara modern ve estetik bir görünüm kazandıran wallwasher yeni nesil Led teknolojisinin en son halidir. Geniş yüzeylerin aydınlatmasında kullanılan wallwasher tamiri uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir.  Bu konuda kurumsal firmalardan destek alınabilir.

 Wallwasher Özellikleri
Wallwasher oldukça ekonomik garantili bir tür aydınlatma çözümlerdir. Güç, IP koruma sınıfı voltaj, ışık açısı, renk, renk sıcaklığı, kontrol, gibi 7 devasa özelliği ile benzerlerine göre oldukça farklı ve nitelikli bir aydınlatma armatörleri olmuştur. Dikdörtgen ince ve uzun bir çubuk şeklinde tasarlanan Wallwasher Led amatörleri 7 farklı renk seçeneğine sahiptir. Ancak üretici isteğine ve projenin uygunluğuna göre daha fazla ve farklı renklerle de Wallwasher üretimi yapabilmektedir. Bir önceki konumuz olan Wallwasher Led Aydınlatma Mesafesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

 Wallwasher Tamir Edilir Mi?
Wallwasher Led sistemleri arıza yaptığında ya da armatörleri yanmadığında tamiri yapılabilmektedir. Ancak bunu için teknik bilgi ve deneyim gerekir.  Duvara montaj edilen Wallwasher de-montaj edilerek tamiri yapılmaktadır.

 Wallwasher Led Tamiri ve Avantajları


Wallwaher Kullanım Alanları
Wallwasher bina dış cephe duvarlarında kullanıldığı gibi bazı yapıların iç mekanlarında odanın daha aydınlık ve ferah görünmesi için iç mekân duvarlına da yapılmaktadır. Ancak eviniz ya da iş yerinizi iç mekânına pek Wallwasher kullanımı uygun görülmemektedir.

Tarihi yapılar, kamusal binaların hem iç hem de dış mekân duvarlarında rahatlıkla tercih edilebilen Wallwasher düşük enerji harcama uzun ömürlü olması, kullanım alanını yaygınlığı gibi pek çok avantajlara sahip olması sayesinde kullanım alanın günden güne genişliyor.

Kredi Kartı ile Satın Almak İçin Tıklayınız

Wallwasher Avantajları
Wallwasher Led sistemleri tasarruflu uzun ömürlü ve yüksek verimli olması sayesinde Led ürünlerin arasında tercih edilen ilk seçeneklerden birisidir. Uzun yıllar sorun çıkarmadan kullanım olanağı sunan Wallwasher doğa dostu ve çevreci özeliği ile de dikkat çekmiştir. Çevreye fazla ışık ve zararlı gaz yaymadığından dolayı günümüzde kurumsal kamusal ve tarihi binaların olmazsa olmazı haline gelmiştir.

Düşüncelerini Paylaş?